Акції у ветеринарному центрі Айболіт

Акція Знижка 10% для пенсіонерів У ветеринарному центрі Айболіт


Акція "Знижка 10% для пенсіонерів"
Власники тварин пенсійного віку можуть скористуватися знижкою 10% на всі послуги які надає ветеринарний центр Айболіт. Власники забовязані придявляти пенсійне посвітченя для скористання знижки на послуги ветеринарного центру. Знижка діє на послуги і не діє на припарати у зоомагазині при ветеринарному центрі.

Акція Знижка 10% учасникам АТО! У ветеринарному центрі Айболіт


Акція "Знижка 10% учасникам АТО"
Учасники АТО які мають карту Українці разом можуть скористатися знижкою 10% на всі послуги які надає ветеринарний центр Айболіт. Власники забовязані придявляти посвітченя учасника АТО для скористання знижки на послуги ветеринарного центру. Знижка діє на послуги і не діє на припарати у зоомагазині при ветеринарному центрі.

Акція


Акція "Весняний кіт"!(Діє у весняний період)
Кастрація котів - 400 грн .
Стерилізація кішок - 600 грн
Акція діє увесь весняний період. Сума вказана за оперативне втручання і внутрішньомязеві інєкції знеболюючих припаратів і антибіотику в перший день. Наступні огляди тварини і інєкції оплачуються згідно прайсу.

Акція


Акція "стрижка кігтів при вакцинації безкоштовна!
При вакценації вашого улюленця у нашому ветеринарному центрі стрижка кігтів безкоштовна! Але робиться на вимогу власника. Вакценація профілактує захворування вашого улюбленця від інфекційних захворювань.

Акція


Акція "Знижка тваринам яким більше 10 років
Власники які мають тварин віком більше 10 років можуть скористуватися знижкою рівному у відсотках кількості років тварини. Знижка діє на всі послуги які надає ветеринарний центр Айболіт. Власники забовязані придявляти ветеринарний паспорт для скористання знижки на послуги ветеринарного центру. Знижка діє на послуги і не діє на припарати у зоомагазині при ветеринарному центрі.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ»            

         Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами:                                                                                 

                 Моб. (098) 096-20-07, (095) 096-20-07, (093) 096-20-07