Акції у ветеринарному центрі Айболіт

Акція Знижка 10% для пенсіонерів У ветеринарному центрі Айболіт


Акція "Знижка 10% для пенсіонерів"
Власники тварин пенсійного віку можуть скористуватися знижкою 10% на всі послуги які надає ветеринарний центр Айболіт. Власники забовязані придявляти пенсійне посвітченя для скористання знижки на послуги ветеринарного центру. Знижка діє на послуги і не діє на припарати у зоомагазині при ветеринарному центрі.

Акція Знижка 10% учасникам АТО! У ветеринарному центрі Айболіт


Акція "Знижка 10% учасникам АТО"
Учасники АТО які мають карту Українці разом можуть скористатися знижкою 10% на всі послуги які надає ветеринарний центр Айболіт. Власники забовязані придявляти посвітченя учасника АТО для скористання знижки на послуги ветеринарного центру. Знижка діє на послуги і не діє на припарати у зоомагазині при ветеринарному центрі.

Акція


Акція "Знижка тваринам яким більше 10 років
Власники які мають тварин віком більше 10 років можуть скористуватися знижкою рівному у відсотках кількості років тварини. Знижка діє на всі послуги які надає ветеринарний центр Айболіт. Власники забовязані придявляти ветеринарний паспорт для скористання знижки на послуги ветеринарного центру. Знижка діє на послуги і не діє на припарати у зоомагазині при ветеринарному центрі.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ»            

         Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами:                                                                                 

                 Моб. (098) 096-20-07, (095) 096-20-07, (093) 096-20-07