Лікування птахів, рептилій, рептилій і гризунів: хвороби папуг, хом'яків, шиншил, кроликів, тхорів

лікування птахівЛікування птахів.

Будь-яка птиця, велика, середня і маленька, вимагають від власника великої турботи і уваги. Слід пам'ятати про те, що, купуючи птицю, ви приймаєте на себе чимало турбот і зобов'язань. Для того, щоб пташка прожила довге і щасливе життя, ви повинні забезпечити їй всі необхідні для цього умови, а також при першій необхідності звертатися до лікаря.

 Звертатись необхідно в двох ситуаціях: для регулярного профілактичного огляду, і в разі появи ознак нездужання птиці. Профілактичні обстеження дозволяють виявити розвиток хронічних хвороб, вчасно проводити лікування, коригувати раціон і умови утримання.

 Запорукою успіху лікування вашої пташки є своєчасне звернення до лікаря. Якщо ви виявили у своїй пташки такі симптоми: пригнічений стан, втрата оперення, важке дихання, відмова від корму, блювота або розлад кишечника потрібно негайно звернутися до ветеринарного лікаря. Лабораторні дослідження - невід'ємна частина як профілактичного, так і лікувального обстеження. Ці дослідження допомагають лікареві точно оцінити стан організму пацієнта.

За останні десятиліття у дрібних домашніх тварин все частіше стали зустрічатися алергії, а саме алергія на слину бліх, атопічний дерматит (алергія на речовини із зовнішнього середовища) і харчова алергія. При цьому, на жаль, випадків спонтанного одужання при даних патологіях практично не зустрічається.

Якщо розміри клітини дозволяють, то птицю до лікаря найкраще принести в її постійній клітці. Це дозволить лікарю точно оцінити умови життя птиці та побачити нюанси, які для Вас можуть бути непомітні. Перед візитом клітку не можна чистити протягом 24-48 годин. Воду з поїлки необхідно вилити, так як під час транспортування вона обов'язково розіллється по підлозі клітки. Клітку необхідно закрити щільною тканиною, це знизить занепокоєння птиці, і допоможе уникнути протягів. При транспортуванні не можна допускати переохолодження птиці. При правильній перевезення птиці стрес зводиться до мінімуму.

Лікарі нашої ветеринарного центру готові допомогти вам вирішити будь-які проблеми, пов'язані зі здоров'ям вашого пернатого друга.

лікування гризунівЛікуваання гризунів.

Гризуни - найбільш численна гілка сімейства ссавців на нашій планеті. Сьогодні гризуни: кролики, шиншили, морські свинки, щури і хом'ячки все частіше стають відвідувачами ветеринарних клінік.

Фахівці нашої клініки раді надати Вам і Вашим вихованцям кваліфіковані послуги з лікування хвороб дрібних домашніх тварин. У нас Ви можете отримати консультації по догляду, утримання і профілактиці захворювань вашого вихованця. Наші лікарі проводять лікування наступних видів гризунів: хом'яків, мишей, піщанок, щурів, морських свинок, шиншил, кроликів, білок, і ін. Коли звірків правильно годують, і забезпечують досить просторим житлом, яке регулярно чистять, вони зазвичай не хворіють. Але в окремих випадках, навіть при дбайливому догляді, підопічні можуть захворіти. Першою ознакою захворювання є відмова від їжі. Якщо улюбленець не бажає виходити з будиночка або сидить в кутку нахохлившись, - це значить, що він занедужав.

 У багатьох випадках причиною, що викликає хвороби гризунів, є неправильні умови утримання і годівлі.

Лікувати дрібних тварин, і особливо, щурів і мишей, - непросто. Краще робити все можливе, щоб не допустити хвороби. Основною причиною, що викликає хвороби гризунів, є неправильні умови утримання і годівлі, а також захворювання можуть виникати внаслідок травм, інфекцій або паразитів.

При виникненні будь-якого захворювання потрібно обов'язково звернутися до ветеринара, а при необхідності - везти вихованця в спеціалізовану клініку. Не можна лікувати тваринного самостійно, тому що некваліфіковане втручання може завдати хворому звірку непоправної шкоди. Приступати до лікування слід тільки після того, як діагноз точно встановлений і лікаар дав всі рекомендації.

В асортимент нашої аптеки входять корми, препарати та аксесуари для кроликів, шиншил та інших домашніх улюбленців.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ»            

         Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами:                                                                                 

                 Моб. (098) 096-20-07, (095) 096-20-07