Ідеальні стрижки тварин у ветеринарному центрі "Айболіт"


Cтрижки тварин у ветеринарному центрі "Айболіт"

Для нас дуже важливо, щоб ваш чотириногий друг відчував себе добре. Ми любимо домашніх тварин! Таке ставлення в процесі грумінгу, допомагає взаємодіяти з усіма типами характерів чотириногих. Якщо для вас важливо підтримувати хорошу форму улюбленця - грумінг для собак підійде ідеально. Ця послуга має декілька функцій:

  • гігієна і профілактика;
  • естетика;
  • здоров'я.

Часто шерсть собак має особливість скочуватися в ковтуни. Зазвичай вони брудні і їх неможливо розчесати або видалити самостійно. Саме в такій ситуації вам допоможе грумінг собак. Спеціаліст акуратно обробить всі проблемні зони, котрі дають незручностей вашому вихованцеві. Це істотно впливає на здоров'я не тільки улюбленця, а й для всього живого поруч з ним. Оригінальна і модна стрижка собак - грумінг зроблять Вашого друга красивим і унікальним. Так, така стрижка коштує не дешево, але, погодьтеся, вистригти шерсть між подушечками лап, інтимних зон, видалити шерсть з області вуха, зможе тільки професіонал. Навіть якщо у вашого красеня довга шерсть, за нею вже потрібен спеціальний догляд.

Неймовірно велика кількість довгошерстих собак потребують спеціального догляду. Шерсть таких красенів як: скотч-тер'єр, спанієль, шнауцер, пудель, коллі найбільш схильна до Ковтунів, які викликають навіть шкірні захворювання. Послуги грумера необхідні цим породам для підтримки гігієни, здоров'я та краси. Ваш друг буде радувати своїм зовнішнім виглядом не тільки вас, а й оточуючих. Коли даруєш світу посмішки, він посміхається тобі у відповідь. Навіть самі неординарні клієнти, які хочуть підстригти собаку в Рівному, знайдуть в нашому салоні розуміння і допомогу. Ми завжди готові до компромісів і взаємної роботи з клієнтами.