Стрижка та вичісування котів

шпиц

Вичісування і стрижка котів є найважливішими гігієнічними процедурами. Наявність заковтунена шерсть може бути причиною шкірних захворювань і створює дискомфорт вихованцеві. Якщо у Вас є довгошерстний, пухнастий кіт, то потрібно періодично проводити перевірку стану його шорстки.

Вичісування котів

Що робити у випадках, коли під шерсток сплуталася у кота? При виявленні поплутаної шерстки у кота необхідно спробувати акуратно розчесати чотирилапого. Процес розчісування потрібно виробляти гребінцем і щіткою. Саме щітка допоможе трохи розплутати шерстяний покрив. Якщо гребінець вільно пройде від самої шкіри по всьому тілу, то це буде свідчити про те, що ковтуни відсутні.

Стрижка котів

Якщо не виходить прочесати кота, а шерстка прилипла до тіла щільним валянком, то необхідна стрижка кота. Подібна процедура забезпечує ефективне і швидке позбавлення від проблеми. Рекомендуємо не проводити самостійно цю процедуру. У зоосалоні це повністю нешкідлива послуга для здоров'я котів, яка здійснюється без седації, але в окремих випадках коли тварина сильно стресує необхідно проводити седацію, для уникнення травмування і зменшення стресу для тварини.

Стрижки котів не відрізняються наявністю широкої різноманітності. Основною їх метою стала гігієнічна складова. Стрижуть котів для позбавлення від ковтунів, і щоб у квартирі не було шерстки. Тваринам можна надати оригінальний і естетичний зовнішній вигляд, що буде залежати від побажань господарів. Шляхом стрижки для кішок можна під саму мордочку прибрати шерсть, а залишиться тільки красива гривка. Є варіанти підстриженого хвоста, залишаючи тільки пензлик або створення досить шикарного пишного хвоста.

Грумінг кішок користується особливою популярністю влітку. Якщо кішка має проблеми зі здоров'ям, то через спутаного і довгого вовняного покриву може статися перегрів або буде погане самопочуття. Взимку стрижки проводять для позбавлення будинку від шерсті. Грумінг актуальний, коли вдома присутні маленькі діти або схильні до алергії люди. Зоосалон Айболіт пропонує стрижки котів на дому або в салоні, а вартість залежить від поведінки тварини і від стану шерсті.