Ветеринарна гастроетерологія у ветеринарному центрі Айболіт

Ветеринарна гастроетерологія у ветеринарному центрі Айболіт Гастроентерологія в ветеринарії - це наука, яка вивчає шлунково кишковий тракт тварини, її патології і методи лікування. Діагностика шлунково кишкових захворювань є однією з головних складових в майбутньому лікуванні хворого вихованця. Якщо у вашого друга спостерігається рідкі калові маси з кров'яними виділеннями, тварина худне, погано їсть, з пащі у нього погано пахне, у нього з'явилася блювота, він млявий і неактівний вам негайно необхідно звернутися до ветеринарної клініки до лікаря не втрачаючи часу. Вивчаючи причини виникнення хвороб шлунково-кишкового тракту, ветлікарі в основному вважають причиною неправильне харчування тваринного або його зараження вірусами.

Сучасні методи діагностики і нові технології терапії дозволяють ефективно провести лікування вашого чотириногого друга. Лікарі нашої клініки, «Айболіт», високо кваліфіковані, вони дуже добре розбираються в гастроентерологічних захворюваннях. Вони проведуть клінічні обстеження тварини, лабораторні аналізи, рентген, УЗД, або інші необхідні процедури, і коли вся інформація про стан тваринного буде зібрана, лише тоді фахівці зможуть поставити точний діагноз вихованця і почати лікування. У тварин можуть спостерігатися різні захворювання шлунково-кишкового тракта- це отруєння, розлад травлення, патології печінки і жовчного міхура, проблеми кишечника і нирок, діарея і багато інших захворювань. Причиною гастроентерологічних патологій можуть бути різні віруси, токсини, потрапляння стороннього тіла в шлунок, порушення харчування, паразити, отруєння. При перших же симптомах цих та інших захворювань ви повинні бити на сполох про стан здоров'я вашого чотириногого друга. Виходячи з поставленого діагнозу, наші фахівці призначать вам необхідні препарати і правильні дієту і харчування для вашого чотириногого друга. Наша клініка надасть вам послуги кращих фахівців в цій області, а сучасне обладнання нашої клініки дозволить правильно поставити діагноз вашому вихованцеві, що посприяє якнайшвидшому лікуванню і його одужання.

Кишечні проблеми у тварин - дуже часте явище. З'являтися вони можуть і самостійно і як причина основного захворювання. Якщо у вашого вихованця вражений той чи інший орган, то порушення функції шлунково-кишкового тракту розглядається як слідство. Тому лікування та діагностика повинна проводитися у тварини як комплексний захід. Звертайтеся в нашу клініку своєчасно, не запускайте лікування вашого чотириногого друга і будьте здорові.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ» Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами: