Терапія у ветеринарній клініці Айболіт

Терапія тварин в РівномуВсі ми любимо своїх тварин і часто впадаємо у відчай, коли наші вихованці хворіють. Наша ветеринарна клініка надає комплекс терапевтичних послуг при інфекційних, інвазійних і незаразних хворобах домашніх тварин. Ми займаємося профілактикою, діагностикою та лікуванням вірусних та інфекційних захворювань, паразитарних захворювань, хвороб травного тракту, дихальної і сечостатевої систем, неврологічних, онкологічних і ендокринологічних захворювань, а також захворювань репродуктивних органів. Тільки кваліфікований фахівець при огляді, грамотно використовуючи додаткові методи дослідження, зможе диференціювати різні патології, поставити діагноз, з'ясувати причини, комплексно підійти до їх усунення, швидко і якісно заповнити втрачені або порушені функції організму, попередити подальший розвиток хвороби, а також вжити заходів профілактики.

 У своїй щоденній роботі наші фахівці спираються на лабораторні та візуальні методи діагностики різних патологічних станів тварин. Широко використовуються рентгенологічне, ультразвукове та лабораторне дослідження, що дозволяють швидко і з великою вірогідністю оцінити стан внутрішніх органів тварини. Серед лабораторних досліджень найбільш часто застосовують розгорнуту біохімію крові, загальний клінічний аналіз крові, сечі, калу, що відображають стан роботи внутрішніх органів. Також доступні дослідження на виявлення ендо- та ектопаразитів, найбільш поширених вірусів і бактерій, що вражають тварин, дані дослідження дозволяють вибрати лікарю оптимальні схеми лікування.

Терапия для животных в Ровно Посилена увага в клініці приділяється реанімації та інтенсивної терапії домашніх тварин. Все це робиться для порятунку тварин, що вижили після отримання травм, внаслідок падінь з вікон і автомобільних наїздів; ускладнень вже наявних захворювань (серцева недостатність, набряк легенів, отруєння, поліорганна недостатність) і післяопераційних ускладнень.

 Собаки і кішки хворіють не рідше людей, ось тільки розповісти про свої муки вони не можуть. Однак хороший і уважний господар завжди зможе визначити, що з його улюбленцем щось не так. Звертайте увагу на зміну в поведінці (тварина стало млявим, відмовляється від їжі, але жадібно п'є воду), стані вовни, наявність виділення з очей, носа або вух ... Своєчасне звернення до ветеринара - запорука успішного лікування тварин. Крім того, важливо відвідувати ветеринарного лікаря в профілактичних цілях (аналізи, щеплення) - це допоможе уникнути безлічі проблем.

На прийом до лікаря можна потрапити за попереднім записом або, приїхавши в клініку, в порядку загальної черги.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ» Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами: