Ветеринарна лабораторія Айболіт - багатопрофільна ветлабораторія в Рівному

Ветеринарна лабораторія Айболіт - багатопрофільна ветлабораторія в РівномуУ ветеринарії, так само як і в медицині, лікування будь-якого захворювання може бути призначено лише після постановки діагнозу. Від того, на скільки точно він поставлений, залежить ефективність терапії і те, на скільки швидко настане поліпшення і одужання тварини. Знання точного діагнозу дозволяє виробити оптимальний і індивідуальний курс лікування, а також проводити контроль за його ефективністю. Лабораторні методи дослідження дають лікарю цінну інформацію про стан здоров'я тварини, обміну речовин, функцій окремих органів і систем, дозволяють швидко виявити захворювання, підвищити точність їх діагностики. На сьогоднішній день наша лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням, виробництва країн західної Європи та США, що дозволяє проводити весь комплекс досліджень на найвищому рівні і в найкоротші терміни. Бувають випадки, що при зверненні до лікаря за консультацією з приводу утримання і годівлі свого вихованця, на тлі загального благополучного стану тварини, при проведенні лабораторних досліджень лікарі нашої клініки виявляють різні захворювання.

Тому проведення загального аналізу крові є необхідним, регулярним заходом для моніторингу стану здоров'я Вашого улюбленця. Так само з урахуванням специфіки поширеності паразитарних захворювань Заходу України, при проведенні загального аналізу крові ми регулярно виявляємо кровепаразітов (мікрофілярії, гемобартонелли, бабезії).

Якщо трапилося нещастя, і Ваша тварина захворіла, то крім загального аналізу, вкрай необхідне проведення біохімічного дослідження крові, яке служить для: виявлення стадії і інтенсивності захворювання, ступеня ураження органів і їх систем, що дозволяє правильно поставити діагноз і призначити адекватне лікування. Даний вид лабораторної діагностики також необхідний для визначення ефективності проведеної терапії та визначення тактики подальшого утримання тварини.

 На сьогоднішній день, наші лікарі можуть отримати необхідні їм результати біохімічних аналізів крові, в той час як, тварина знаходиться в клініці на огляді, що дозволяє вже на прийомі правильно визначитися з діагнозомі і скоординувати подальшу терапію.

Дуже часто, особливо власники котів і кішок, стикаються із захворюваннями сечовивідної системи своїх вихованців. У цих випадках лікарям нашої клініки величезна підмога надає загальний аналіз сечі, який дозволяє оцінити загальний стан сечовивідної системи, ступінь ураження даної системи органів і її локалізацію. Дане дослідження дозволяє не тільки призначити правильне лікування, а й допоможе скорегувати харчування Вашого вихованця.

Незважаючи на те, що паразитарні захворювання відомі дуже давно, не існує 100% способу їх профілактики. Для попередження розвитку с глистної інвазії, необхідно регулярне проведення відповідного дослідження калу на яйця гельмінтів, для визначення виду інвазії.

На сьогоднішній день величезну проблему для власників тварин представляють паразитарні та грибкові ураження шкірних покривів тіла. Для точного визначення збудників даного типу захворювань необхідно мікроскопічне дослідження шкірного зіскрібка з ураженої ділянки тіла.

Лікарям нашої клініки часто доводиться проводити цитологічні дослідження. Цитологічне дослідження засноване на вивченні за допомогою мікроскопа особливостей будови клітин, клітинного складу тканин і рідин організму, пунктатів, в нормі і при патологічних процесах, відбитків з віддалених тканин, відбитків шкірних покривів. Цитологічне дослідження оцінює стан клітин, ступінь пошкодження пухлинними клітинами, стежать за динамікою процесів загоєння.

Так само цитологічні дослідження мають колосальне значення в акушерстві та гінекології, представляють цінний метод при оцінці стану статевої сістеми. Дослідження стадії естрального циклу допомагає визначити оптимальні терміни в'язки, що дозволяє проводити запліднення в оптимальні терміни статевого циклу.

Наявність в нашій клініці власної клінічної та біохімічної лабораторії дає можливість своєчасної постановки правильного діагнозу, прогнозу результату лікування і динаміки захворювання, короткі терміни підготовки результатів аналізів на сучасних авторизованих системах, отримання результатів аналізів на руки і отримання рекомендації лікаря.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ» Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами: