Ультразвукові дослідження (УЗД) у ветеринарному центрі Айболіт

УЗД тваринам у Рівному УЗД - це безболісний метод оцінки стану внутрішніх органів домашніх тварин, що допомагає виявити хворобу без хірургічного втручання. За допомогою процедури УЗД можна обстежити органи черевної порожнини (печінка, селезінка, сечовий міхур, матка, нирки і так далі). Діарея, різка втрата ваги, блювота, відмова від їжі, рясне слиновиділення, активне сечовипускання - якщо у Вашого вихованця з'явився один з цих симптомів, рекомендуємо Вам терміново зробити УЗД і з'ясувати їхні можливі причини. Підготовка тварин до процедури УЗД. Для початку варто дізнатися, які саме органи Ви хочете обстежити, так як аналіз стану різних органів вимагає різної і особливої ​​підготовки: В першу чергу, вихованця не можна годувати як мінімум п'ять годин до процедури. Це допоможе більш точно обстежити шлунок і інші органи черевної порожнини. Якщо Ви хочете обстежити сечовий міхур свого улюбленця, то не рекомендується вигулювати тварину перед процедурою. Усередині сечового міхура обов'язково повинна бути рідина.Третім пунктом йде гоління вовни в досліджуваній області. Це важлива умова, без якого УЗД може показати абсолютно невірний результат. проведення процедури Сама процедура проходить дуже швидко і безболісно.

Тварина укладають на спеціально обладнаний стіл. На досліджувану область наносять абсолютно безпечний для вихованця гель, призначений для процедури. На цей гель не може з'явитися алергія, а також він безпечний для вживання всередину, навіть якщо після процедури тварина почне вилизувати себе. Датчик торкається до частини тіла, на яку нанесли гель, і лікар акуратно пересуває його, тим самим наводячи на досліджуваний орган. На екрані приладів з'являється відображення внутрішніх органів тварини.

Ми знаємо, як господареві важливо здоров'я свого вихованця, тому в нашій ветеринарній клініці Ви можете зробити якісне УЗД.

Вартість Ультразукового Дослідження

НАЙМЕНУВАННЯ ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ
ВАРТІСТЬ
Повна обзорна УЗД
500 грн.
УЗД на вагітність
300 грн.
УЗД печінки і жовчного міхура
300 грн.
УЗД матки
300 грн.
Сечостатевої системи
300 грн.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ» Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами: