Порушення нормального статевого циклу (часті тічки, тічки ненормальною тривалості, відсутність течі), безпліддя, викидні, маловоддя, лютеиновая недостатність, патології молочних залоз - гіперлактація і мастити, а також хвороби матки - ендометрити, кістозна гіперплазія, ендометрія, новоутворення матки та піхви, і звичайно те, що називається розумним словом дистоция, тобто патологічні пологи - крупноплодіе, атонія матки, первинна та вторинна родова слабкість, неправильне положення плодів і так далі. Багато з цих бід не тільки можуть закінчуватися втратою репродуктивної функції, а й самі по собі є важкими, небезпечними для життя хворобами.
Окремим напрямком нашої роботи є діагностика і лікування безпліддя сук. Бесплодіе племінних тварин часто може бути уявним, оскільки часто в основі його лежить невдало вибраний час в'язки. Оскільки час овуляції кожної суки в кожну течку індивідуально, необхідно проводити лабораторну діагностику моменту овуляції перед кожним плановим спарюванням. Для цього ми використовуємо і вагінальну цитологію (мазки з петлі). Зазвичай ми рекомендуємо перший раз здавати мазок з петлі на 3-5 день появи кров'яних виділень. Ця тактика дозволяє вчасно пов'язати сук навіть з аномально ранньої овуляцією.
У нашій клініці неодноразово випробувано на практиці ведення ускладнених пологів в стаціонарних умовах, яке дозволяє максимально скоротити час гіпоксії плодів, своєчасно надати консервативну або оперативну допомогу народжувати тварині, забезпечити новонародженим хороші умови реабілітації. За допомогою ультразвукового сканування ми маємо можливість оцінити частоту серцебиття плодів, що є основним показником їх стану. У нашому ветеринарному центрі є можливість швидко провести оперативне втручання при ускладнених пологах.
Також лікарі нашої клініки здійснюють ведення пологів (стимуляція родової діяльності, уколи, кесарів розтин тварини, з метою порятунку життів матері і приплоду) і післяпологове спостереження, а при необхідності проводять лікування післяпологових патологій (мастити, еклампсія і ін.).
Захворювання репродуктивної системи наших чотириногих пацієнтів займають одну з лідируючих позицій по частоті виникнення. Це пов'язано, найчастіше, з незнанням власниками способів профілактики даної групи захворювань, і як наслідок, неправильним функціонуванням статевої системи тваринного протягом життя.
Останнім часом дуже частим захворюванням у тварин стала піометра (гнійне запалення матки). Найчастіше хворіють тварини середнього і старшого віку. Піометра собак і кішок, як правило, з'являється через 2 місяці після тічки і проявляється пригніченням тварини, відсутністю апетиту, спрагою і гнійними або кров'яними виділеннями з петлі. Провокує розвиток піометри собак і кішок дача гормональних препаратів і вчасно не діагностовані і невилікувані гінекологічні патології. На жаль, піометра - захворювання, яке консервативно не лікується і вимагає термінової операції.
Основним ефективним і, насправді, гуманним способом профілактики більшості акушерсько-гінекологічних патологій є стерилізація котів і сук. Найбільший ефект ця операція дає при проведенні її в віці від 6-ти до 12 місяців. При правильному підході і своєчасному проведенні операції ризик запальних і онкологічних захворювань репродуктивної системи (пухлина молочних залоз, піометра -гнойное запалення матки, кіста яєчників), а також ендокринних захворювань знижується в сотні разів.
Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ» Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами: