Евтаназія, усипляння - кішок і собак

Лікар завжди відчуває задоволення, коли вдається полегшити страждання пацієнта в процесі лікування. Однак в практиці кожного ветеринарного лікаря були випадки невиліковних хвороб, важких страждань і смерті пацієнтів. Але коли життя перестає бути радісною і приємною, коли тварина страждає від хвороби, і немає надії на одужання, ми надаємо своїм улюбленцям останні увагу - померти легко і безболісно. Кожен власник бажає позбавити своє хвору тварину від фізичних страждань, оскільки не всі хвороби або травми виліковні. Старість, обтяжена хворобами, теж приносить їм чимало мук. Лікувати тварину або присипляти його вирішує власник. Ветеринарний лікар може лише дати пораду, показати шлях вирішення проблеми. Вирішувати ж цю проблему, приймати відповідальні рішення доводиться власнику.

Евтаназія (від гр. Eu - добре і thanatos - смерть) - це навмисне умертвіння невиліковно хворого або травмованого тваринного. Метою евтаназії є позбавлення такого тваринного від важких фізичних страждань, а його смерть повинна бути швидкою і абсолютно безболісною. Це останню шану власника і ветлікаря перед собакою чи кішкою.

 Існує кілька фармакологічних схем, кінцевою метою яких є медикаментозна зупинка дихання і серцебиття. Одне необхідно знати, загальний наркоз є обов'язковим при проведенні евтаназії. Після його введення, пацієнт втрачає больову чутливість і його свідомість пригнічується. Як тільки ветеринар відзначає повну втрату чутливості і свідомості, хворому вводиться спеціальний препарат, який викликає зупинку дихання і серця. При усипляння тварина не мучиться і не відчуває страху, воно просто тихо засинає, щоб ніколи більше не прокинутися. Усипляння собак або кішок же без наркозу - це жорстокість, тому що тварина просто задихається, будучи в свідомості. Воно відчуває страх і муки при такому усипляння. При усипляння тварин лікар перевіряє відсутність серцебиття і тільки після цього констатує настання смерті.

Усипляння тварин проводиться як в клініці, так і з виїздом ветеринара додому і як уже говорилося, гуманно, з обов'язковим застосуванням наркозу. Наші лікарі - кваліфіковані фахівці, які віддають собі звіт в своїх діях, що володіють високими моральними та етичними характеристиками. Ми віддаємо собі звіт в тому, що проведення усипляння тварин - одна зі складових нашої діяльності, але ні в якому разі не основний рід діяльності. Тому ми НЕ ЗАЙМАЄМСЯ приспанням ЗДОРОВИХ тварин. Усипляння, а правильніше сказати, евтаназія, проводиться виключно ХВОРИМ тваринам, що зазнають сильні страждання.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ»            

         Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами:                                                                                 

                 Моб. (098) 096-20-07, (095) 096-20-07, (093) 096-20-07