Дослідження на антитіла до вірусу сказу.

Тест на антитіла до сказу - лабораторне дослідження, яке в обов'язковому порядку має відбуватися тварина (собака, кішка) для вивезення в будь-яку з країн Євросоюзу: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія , Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Словаччина, Словенія, Португалія, Румунія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Естонія та деякі інші країни.Тест також потрібно при виїзді в Ізраїль, деякі арабські країни , Японію.

Загальна вартість тесту на Антитіла До сказу становить 3000 грн, з них:

 • 2223 грн. 26 копійок + комісія банку (1,5-2%) - послуги лабораторії,
 • 700 грн. - послуги клініки з оформлення документів, відбору проб і відправці в лабораторію.

Для отримання даної послуги в клініці ветеринарної медицини «Айболіт» м.Рівне необхідно ЗАПИСАТИ ТВАРИНУ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ ПО ТЕЛЕФОНАМИ КЛІНІКИ. При візиті в клініку з собою необхідно мати:

 1. Тварину (собаку, кішку) на голодний шлунок - не годувати 6-8 годин перед відбором крові, доступ до води не обмежувати.
 2. Ветеринарний паспорт собаки / кішки, оформлений за всіма встановленими вимогами: паспорт повинен містити інформацію про тварину і про власника українською / російською та англійською мовою. Прізвище та ім'я у ветеринарному паспорті тварини має збігатися з такими в закордонному паспорті власника. У ветеринарному паспорті ОБОВ'ЯЗКОВО ПОВИННІ СТОЯТИ ШТАМП УСТАНОВИ, яка оформляла ПАСПОРТ. Якщо у закладу немає штампа, допускається вписування назви від руки.
 3. Вакцинація від сказу тварині повинна бути проведена не пізніше, ніж за 30 днів до відбору проби і не більше року. Вакцинація повинна бути проведена тільки у ветеринарній клініці однієї з вакцин: Нобівак Rabies, Біокан R, Нобівак RL, Біокан DHPPI + LR, Біофел РСНR, Defensor-3. Вакцинація повинна бути обов'язково зазначена в паспорті тварини, з датою, завірена підписом і печаткою лікаря (або установи), яке проводило вакцинацію. Якщо тварина прищеплюється від сказу перший раз в житті або прищеплювалася останній раз кілька років тому - фахівці нашої клініки рекомендують провести дворазову вакцинацію з інтервалом в місяць. І здавати тест на наявність антитіл - через місяць після другої вакцинації. Це істотно підвищує шанси отримати позитивний результат з необхідним рівнем антитіл.
 4. Чіпування - тварина повинна бути чипованою до моменту вакцинації: схема наступна - спочатку чіпування, потім вакцинація від сказу (можна вакцинувати одночасно з чіпування), потім через 30 днів взяття крові на антитіла. Чіп повинен читатися сканером, дані про чіпованих тварин повинні знаходитися в електронній базі, штрих-код чіпа повинен бути вклеєний в ветеринарний паспорт.
 5. Ксерокопію першої сторінки закордонного паспорта власника - того, який буде вивозити тварину (додається до документів). Допускається внесення в сертифікат про титрі на антитіла 2-х власників, в такому випадку потрібно копія першої сторінки закордонного паспорта обох власників.
 6. Ксерокопію паспорта тварини (перша, друга та сторінка з інформацією про щеплення проти сказу).
 7. Квитанцію про оплату за дослідження на антитіла в лабораторії м.Києва - ОПЛАТУ ПРОВОДИТЬ САМ ВЛАСНИК, КЛІНІКА ЛИШЕ ПЕРЕВІРЯЄ КВИТАНЦІЮ ТА ЇЇ КОПІЮ, вони додаються до супровідних документів.

  Оплата за тест в лабораторії м.Києва проводиться за наступними реквізитами:

  Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи

  Р/р 31256229106898

  ЄДРПОУ 00699690

  МФО 820172

  Призначення платежу: за послуги, власник тварини прізвище та ім'я.

  Сума: 2223 грн. 26 коп.

Памятка власнику

 1. Тварина (собаку, кішку) на голодний шлунок - не годувати 6-8 годин перед відбором крові, доступ до води не обмежувати.
 2. Якщо ви вакцинували, оформляти паспорт і чіпували тварин в іншій ветеринарній клініці і не впевнені, що документи вашого вихованця оформлені правильно, в такому разі оплату за тест на антитіла потрібно проводити тільки після перевірки всіх документів лікарем ветеринарної медицини нашої клініки!
 3. Вивезення собаки або кота в країни євросоюзу дозволяється через 3 місяці від дня відбору проби проби на антитіла до сказу. Тобто, якщо лікар провів відбір проби крові на антитіла 2 березня 2016 року, то виїжджати з твариною Ви можете тільки з 2 червня 2016 року за наявності у Вас сертифіката на антитіла до сказу. Є виняток - вивезення собаки чи кішки в Ізраїль дозволяється відразу ж після отримання сертифіката.
 4. Вартість послуг клініки (700 грн.) Оплачується при відвідуванні клініки. В послуги клініки входить: перевірка і оформлення супровідних документів, відбір крові та приготування сироватки, упаковка і відправка проби в лабораторію.

Отримання власником тварини сертифіката про титрі антитіл до сказу:

Клініка ветеринарної медицини «Айболіт» сертифікати з Києва не забирає і власникам не надає! Для отримання сертифікату необхідно через 3 тижні після відбору крові в клініці зв'язатися з лабораторією по тел. (044) 377-53-85 і дізнатися, чи готовий сертифікат на вашу тварину (на прізвище власника). Якщо в лабораторії відповідають, що сертифікат готовий - замовити кур'єрську доставку через Нову Пошту (або будь-яку іншу кур'єрську службу) з м.Києва на зручний Вам адресу або відділення в м Рівне.

Адреса, з якого необхідно замовляти доставку:

Науково-дослідний вірусологічній відділ ДНДІЛДВСЕ: 03151, м. Київ, вул. Волинська, 12. Вірусологічній відділ працює з понеділка по п'ятницю, з 9 до 17 годин. Обідня перерва з 13 до 14 рік.

Більш детальну інформацію про послуги у ветеринарній клініці «АЙБОЛІТ»            

         Ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами,                                                                                 

                 Моб. (098) 096-20-07, (095) 096-20-07, (093) 096-20-07